חיפוש
  • Lila Benharush

איך ההרגלים שלך מנהלים את העסק ?


אנחנו אוסף של הרגלים, כל חיינו מושתתים על מערך הרגלים שכזה.

הרגלים טובים, הרגלים רעים לא משנה איזה הרגל סיגלת לעצמך, הם אלו שנותנים מסגרת בכאוס של החיים.

לפני יומיים ישבתי עם חברה שהיא גם לקוחה שסיפרה לי על איזה קורס און ליין שגולת הכותרת שלו היא: "הצלחה זה הרגל " . הלכתי על המשפט הזה יומיים, זה נכון תמיד יש את אלו שכל דבר שהם נוגעים בו מצליח ויש את אלו שחווים כישלון אחרי כישלון. כן, תגידו מה פתאום מי מתרגל לכישלון ? הגבה מאיתנו זה לא חשוב אם זה כישלנות חוזרים ונשנים במערכות יחסים, בעסק, בחוסר יכולת להרים דברים , ההרגל להיכשל או להתיקע בתקרת זכוכית בלתי נראית שחוסמת אותנו.

זה בכלל לא משנה אם למדנו את זה מההורים ( הם אשמים בהכול 😃 ) או מהסביבה שגדלנו בה או שהחיים לא חילקו לנו את הקלפים הנכונים.

הרגלים הם רק הרגלים !

זה לא מי שאנחנו באמת והרגלים תמיד אפשר לשנות ! כן , לשנות הרגלים זה עבודה לא פשוטה , סביר להניח שבכל פעם שנתחיל בשינוי כזה יתחילו לצקצק לנו בראש הסיבות ללמה לא. אז לאן ההרגלים שלכם לוקחים אתכם ? איזה הרגל סיגלתם בעסק הרגל של בינוניות? הרגלי כישלון או הרגל של הצלחה ?

אם יש לכם הרגלים שמונעים את ההצלחה שלכם בעסק ואם בא לכם להפוך את ההצלחה להרגל ! מוזמנות ומוזמנים לעבור איתי תוכנית ליווי אישית לעסק , בכדי שנוכל יחד לבנות הרגלים שמביאים לשגשוג, נוכחות והצלחה בעסק. דברו איתי 052-6788827

#תוכניתליווילעסק #ייעוץשיווקי #ייעוץעסקי #עסקקטן #שיווקבדיגיטל #יחסיציבור #קידוםעסקי #אסטרטגייהשיווקית

10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

גם לחזור לשגרה לוקח רגע

חזל"ש או סוג של חזרה לשגרה. לפני שנה זה קרה הכול השתתק במכה אחת, האקזיסטנס שם לי ברקס אחד גדול על החיים, מימים צפופים מלאי משימות עבודה תוך כדי שאני מג'נגלת את המשך גידול הילדה במקביל לעבודה הכול הפסי

052-6788827
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now